КІРОВОГРАДСЬКА ЄПАРХІЯ. Християнський центр психологічної допомоги

news_big_242243 грудня, вперше, «Християнський центр психологічної допомоги» звершив виїзд до Світловодського району, щоб надати кваліфіковану психологічну допомогу сім’ям АТО, які проживають в селах даного району. Даний центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і Соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Тетяною Вікторівною при Спасо-Преображенському Кафедральному соборі м. Кіровограда для безкоштовної психологічної підтримки та помочі людям, які цього потребують. Працює центр що п’ятниці з 12:00 до 17:00.
Звертатись за телефонами:
095-44-57-406 – Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 – священик Андрій Бобрик.

За матеріалми сайту: Кіровоградської єпархії

КІРОВОГРАДСЬКА ЄПАРХІЯ. Християнський центр психологічної допомоги: Один коментар

1. Спаси Христос! 1.вопрос: по какому адресу в Донецкой епархии обращаться о проведении исповеди среди арестованных в Мариупольском СИЗО православными священниками, а не сектантами, которые так кишат.
    2. вопрос: как на практике в Донецкой епархии выполняется Соглашение о сотрудничестве Украинской Православной Церкви и Государственного департамента по вопросам исполнения наказаний от 19 ноября 1999г.
    Недостойный прихожанин Свято-Тихоновского прихода в г.Угледаре, вдокат Игнатос С.Е. Адрес: ул.13 Десантников д.19/11, г.Угледар Донецкой области, тел.0660272931